ПРОДОВЖЕННЯ ТИМЧАСОВОГО ЗАХИСТУ

Дорогі друзі та гості сторінки!

Тимчасовий захист можуть продовжити особи, які його отримали до кінця 2022 року та термін дії вашого тимчасового захисту закінчиться 31 березня 2023 року.

ПРОДОВЖИТИ ТИМЧАСОВИЙ ЗАХИСТ (dočasné ochraně - vízum strpění) можливо буде онлайн-реєстрацію, яка буде відкрита 30.01.2023 р. та триватиме до 31.03.2023 р. Якщо ви НЕ ЗАРЕЄСТРУЄТЕСЬ ДО КІНЦЯ БЕРЕЗНЯ, термін дії вашого тимчасового захисту ЗАКІНЧИТЬСЯ!

Зареєструватися на продовження тимчасового захисту можна лише онлайн

Для осіб віком до 18 -ти років реєстрацію здійснює їх повнолітній, законний представник. Особи віком до 18- ти років, які перебувають на території Чеської Республіки без законного представника або іншої уповноваженої особи, юридично представляє орган соціального-правового захисту дітей (OSPOD).

Під час реєстрації необхідно вказати: особисті дані, реєстрацію вашого місця проживання в Чеській Республіці, адресу та назву школи чи дитячого садка, де дитина зареєстрована для виконання обов’язкової шкільної або дошкільної освіти, або зв’язок з особою віком до 18-ти років, за яку ви продовжуєте тимчасовий захист.

Як проходить процес продовження тимчасового захисту?

  1. При онлайн-реєстрації зарезервуйте дату для особистого візиту відділення Міністерства внутрішніх справ. Підтвердження реєстрації отримаєте на електронну пошту.
  2. Зареєструвавшись та резервуючи певний термін, ваш тимчасовий захист буде продовжено до 30 вересня 2023 року. Таким чином, матимете достатньо часу, щоб з’явитися до нашого відділення у заздалегідь визначену дату для отримання візової наклейки.
  3. У дату, яку ви обрали під час онлайн реєстрації, потрібно особисто прибути на відділення Міністерства внутрішніх справ. З собою потрібно мати:
    • дійсний закордонний паспорт, якщо ви являєтесь його власником або інший документ, що засвідчує вашу особу, якщо у вас немає дійсного закордонного паспорта.
    • підтвердження про проживання (підтвердження не обов’язкове у разі, якщо проживаєте у соціальному прихистку, який надає держава або ви оформили тимчасовий захист після 27 червня 2022 р. та з цього часу не змінювали місце проживання),
    • документи, що підтверджують ваші повноваження представляти особу віком до 18-ти років, від її імені.
  4. Якщо ви дотримаєтесь вище перерахованого, вам наклеять візову наклейку. Це продовжить термін дії вашого тимчасового захисту до 31 березня 2024 року.

Не реєструйтеся для продовження тимчасового захисту через "Інтернет-систему замовлень" (FRS). Дана вебсторінка не є призначена для онлайн-реєстрації на продовження тимчасового захисту. Посилання на онлайн-реєстрацію розмістять, щойно вона розпочнеться. Весь процес продовження тимчасового захисту, включно онлайн-реєстрації, буде безкоштовним.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНИ

У зв'язку із запланованим продовженням тимчасового захисту, нагадуємо особам, які мають статус тимчасового захисту, про необхідність вчасно повідомляти про будь-які зміни, стосовно Вашого перебування на території Чеської Республіки (зміну місця проживання, зміну проїзного документа, зміну інших персональних даних).

ОСТЕРІГАЙТЕСЯ ШАХРАЙСЬКИХ ДЗВІНКІВ!

Зараз спостерігається збільшення шахрайських телефонних дзвінків. Той, хто телефонує, представляється офіційним органом (KACPU, Міністерство внутрішніх справ Чеської Республіки тощо) і намагається отримати персональну, банківську чи іншу конфіденційну інформацію від абонента. Будьте обережні! Ніколи у телефонній розмові не діліться своєю конфіденційною інформацією!

З турботою про Вас!

PolySearch s.r.o.

prodovzenna-strpeni.png
Facebook VKontakte Instagram Viber WhatsApp Telegram Twitter